Gabriela Langa - o sobie

Nie lubię ujawniać swoich intymnych, osobistych spraw, bo właśnie za takie uważam mówienie o swoim prywatnym życiu. Ale skoro szef mój to już zrobił, nie chcę zostać w tyle.

Ogólnie mówiąc kocham swoje dwie córeczki, nad wyraz i bezgranicznie. Lubie sprawiać im przyjemność, ale żeby nie było, że jestem zbyt spolegliwa czasem odmawiam im tego czy owego, ale tylko po to by jak najlepiej przysposobić je do życia. Cały mój świat - no może nie do końca cały - kręci się wokół nich.

A tak poza tym lubię podróże i to bardzo. Ten sposób spędzania wolnego czasu to wprost niesamowita okazja na poznanie i zobaczenie czegoś zupełnie nowego. Odkrycie nowych światów, poznanie nowych ludzi, ich kultury, tradycji, jak i historii. Podróże pozwalają mi nie myśleć o sprawach przyziemnych i dają możliwość oderwania się od rzeczywistości. Czasami takie oderwanie, mimo, że trwa krótko, jest potrzebne każdemu z nas. Wyjazd sprawia, że jestem w stanie poukładać sobie pewne sprawy, przemyśleć, spojrzeć z dystansu. Łatwiej  i prościej wrócić do normalnego dnia codziennego, a rzeczywistość przestaje być przytłaczająca. 
No i na koniec powiem jeszcze o jednej mojej małej pasji: lubię czytać książki i to nie byle jakie, ale o tematyce psychologicznej, fascynuje mnie człowiek, a zwłaszcza to co się dzieje wewnątrz jego głowy :).

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem