Trudne wybory

A) Wybór działki

Wskazanie Adresowe  = GPS

Nie pozostawiamy Państwa samym sobie. Staramy się pomóc przy wyborze odpowiedniej działki pod przyszłą inwestycję. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym jest ten etap, etap wyboru właściwej działki budowlanej.

Aby wyszukać odpowiednią działkę potrzebujemy od Państwa szereg informacji, począwszy od lokalizacji (gmina, miejscowość, powiat) oraz bliskości do sklepu, szkoły, rodziny itp. Wszystkim tym kierujemy się, aby możliwie najprecyzyjniej wskazać tą najlepszą.

B) Wybór projektu

ceny samych domów, bez działek

To obok wyboru działki drugi z najtrudniejszych wyborów, który musicie Państwo dokonać. Na pierwszy rzut oka sprawa wydaje się być prosta - bo cóż tu wielkiego: wybrać dom, który najbardziej mi się podoba.

Chcąc tego dokonać trzeba przede wszystkim mieć na uwadze ograniczenia, które niesie z sobą działka, a dokładniej Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. W tym dokumencie możemy znaleźć między innymi maksymalna możliwą wysokość naszego domu, kąt nachylenia dachu, ilość kondygnacji, szerokość ściany frontowej domu i wiele, wiele innych rzeczy.

Podobnie jak i za pierwszym razem: nie zostawiamy Państwa samych sobie. Spotykamy się wspólnie i staramy się razem dopasować projekt do Waszych oczekiwań i graniczeń MPZP.

C) Wybór wykończenia

Aby rozpocząć omawianie tego tematu należy mieć choć znikome pojęcie na temat tego co wchodzi w skład wykończenia "MINI" a co jest dodatkowo w "Clasic" Wiedząc to, szybko zdamy sobie sprawę co jeszcze nam potrzeba, aby móc zamieszkać w naszym domu. 

Najczęściej klienci wybierają dodatkowe wyposażenie w postaci: ogrzewania gazowego lub fotowoltaicznego, drzwi wewnętrznych, podłóg, białego montażu i ogrodzenia działki.

Podając nam nazwę wybranego przez Państwa projektu oraz lokalizację wybranej działki w ciągu kilku dni, drogą e-mailową podajemy szacunkowy koszt wykonania wybranych wykończeń dodatkowych.

D) Wybór banku - w przypadku kredytu

Bartłomiej Listwan k.503109301

Krzysztof Jaworski k.503 504 370

Zdecydowana większość naszych klientów korzysta z oferty kredytowej naszego działu kredytów hipotecznych. Przedstawianym jest Państwu oferta kilku banków, w tym również wskazanego przez Was banku - np. PKO BP - w którym macie Państwo własne konto i gdzie również już zaciągnęliście języka pytając o wysokość raty przy jakiejś kwocie - np. 450 000zł. Znacie warunki i wysokość raty z Waszego banki i chcielibyście porównać czy nasza oferta jest bardziej atrakcyjna.

Z uwagi na to, że wyżej wymieniona osoba reprezentująca dział kredytów hipotecznych obsługuje nie tylko jednego dewelopera, ale kilku, możecie się Państwo spodziewać dosyć dobrze wynegocjowanych warunków kredytowych, a co najważniejsze niższej miesięcznej raty.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem